• Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 713-57-56 /
Конференції

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і Космос»

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і Космос» - найбільший захід аерокосмічної галузі в Україні і в країнах СНД, що проводиться для молодих вчених і фахівців, які пов'язали свою професійну діяльність з наукою про космос і ракетобудуванням.

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і Космос»

Протягом 3-х днів учасники і гості Конференції на пленарних і секційних засіданнях, круглих столах представляють і обговорюють наукові доповіді, свої напрацювання, обмінюються досвідом, зав'язують міцні наукові і виробничі контакти, набувають безцінний досвід виступів на конференціях.

Конференція проводиться при постійній і активній участі підприємств і університетів ракетно-космічного профілю, створюючи тим самим унікальну можливість і умови для взаємного ознайомлення з передовими розробками в аерокосмічній галузі, взаємовигідного співробітництва промисловості і університетів, залучення молодих дослідників і фахівців для роботи в ракетно-космічній галузі.

За підсумками конференції «Людина і Космос» кращі доповіді публікуються у фахових журналах «Вісник Дніпровського університету». Серії: «Ракетно-космічна техніка» і «Екологія і ноосферологія».

До участі в роботі конференції запрошуються студенти, аспіранти, молоді фахівці і молоді вчені.

Офіційний сайт конференції: spacehuman.org

Наші досягнення

 

Аерокосмічна освіта

Щорічно понад 700 учнів

Навчально-виставковий комплекс

Щорічно 25 000 відвідувачів

Конференції

Щорічно понад 500 учасників з різних країн світу

Проекти та конкурси

Щорічно близько 600 учасників з різних міст України 

Наші партнери

Наші постійні партнери

ISPACE SCHOOL
ISPACE SCHOOL