• Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 713-57-56 /
Наші партнери

Державне космічне агентство України

Державне космічне агентство України (ДКАУ) - є центральним органом виконавчої влади України, який забезпечує реалізацію державної політики в галузі космічної діяльності.

www.nkau.gov.ua

Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»

Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля» є одним з найбільш відомих і визнаних у світі науково-конструкторських підприємств по розробці ракетно-космічної техніки.

yuzhnoye.com

Державне підприємство «Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова»

Державне підприємство «Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова» підпорядковується Державному космічному агентству України. ПІВДЕНМАШ - провідне українське підприемство із виробнитства ракетно-космічної техники та технологій оборонного, наукового та народногосподарського призначення.

yuzhmash.com

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

ДНУ-один із найвідомиших і найпрестижніших віщих навчальних закладів України. Спектр діяльності ДНУ охоплюе всі пріоритетні напрямки розвітку науки й техники України.

www.dnu.dp.ua

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – найбільший навчально- науковий центр України, в якому поєднано навчальний, науковий та іновацийний потенциали, широко впроваджуються нацкові розробки. КПІ - визнаний і Україні і за ії межами дослідницький університет, полігон відпроцювання новітніх форм организації навчального та наукового процесу.

kpi.ua

Національний аерокосмічний університет ім. Н.Є. Жуковського "Харьківський авіаційний інститут"

Національний аерокосмічний університет ім. Н.Є. Жуковського одне з провідних навчальних закладів системи державної освіти України, що випускає фахівців в області розробки і виробництва авіаційної та космічної техніки.

khai.edu

Noosphere Engineering School

Noosphere Engineering School – це спільний проект компанії Noosphere і провідних університетів України.

В рамках проекту топ-менеджери Noosphere діляться зі студентами вузів знаннями і практичним досвідом, а викладачі і професорський склад університетів – науковими, емпіричними, теоретичними рішеннями. Такий синтез теорії і практики дозволяє створювати і реалізовувати інноваційні ідеї. Це центр досліджень і проектної діяльності, синергія зусиль експертів, студентів та ентузіастів, каталізатор проривних інновацій на стику науки і бізнесу.

noosphereengineering.com

Громадська організація «Асоціація Noosphere»

Noosphere – некомерційна громадська організація, діяльність якої зосереджена довкола сфери наукових досліджень та підвищення рівня знань у суспільстві.

Мета діяльності організації – сприяти становленню, використанню та поширенню знань, популяризувати науку та науковий тип мислення об’єднувати фахівців-науковців та розвивати наукові дослідження на рівні світових стандартів.

noosphereglobal.com

Firefly Aerospace Ukraine

Український підрозділ американської аерокосмічної компанії Firefly Aerospace, яка розробляє легкі ракети-носії для запуску невеликих супутників і комерційних вантажів на навколоземні орбіти. Компанія співпрацює з NASA, Airbus, Aerojet Rocketdyne і іншими.

www.facebook.com/fireflyua1 

Наші досягнення

 

Аерокосмічна освіта

Щорічно понад 700 учнів

Навчально-виставковий комплекс

Щорічно 25 000 відвідувачів

Конференції

Щорічно понад 500 учасників з різних країн світу

Проекти та конкурси

Щорічно близько 600 учасників з різних міст України 

Наші партнери

Наші постійні партнери

ISPACE SCHOOL
ISPACE SCHOOL