• Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 713-57-56 /
Новини
23 Травня, 2023 Новини

Підсумки проведеня обласного конкурсу на кращий STEM-проект для школярів «Промисловість надихає».

Комунальним закладом вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» (КЗВО «ДАНО» ДОР») за підтримки компанії «Інтерпайп», комунального підприємства Дніпропетровської обласної ради «Представництво Придніпров’я» та Громадської організації «ЖІНКИ ПЛЮС», ГС «Центр Компетенцій Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини» для здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти Дніпропетровської області проводився обласний конкурс на кращий STEM-проект для школярів «Промисловість надихає» (далі – Конкурс).

До складу журі були запрошені представники НЦАОМ ім. О. М. Макарова: начальник організаційно-інформаційного відділу Стрєльцова Тетяна та завідувач сектору Тристан Тетяна, які прийняли участь в оцінюванні робіт обласного конкурсу на кращий STEM-проект для школярів «Промисловість надихає».

На Конкурс було представлено 442 роботи у 5-и номінаціях.
Конкурс пройшов за наступними номінаціями:

  • «Україна-STEM-країна майбутнього»
  • «STEM-прикраса»
  • «Твій STEM-календар»
  • «Мій STEM-герой»
  • «Покоління STEM (Моя майбутня професія)»

19 травня 2023 року відбулось урочисте нагородження переможців та номінантів конкурсу в приміщенні музею «Літературне Придніпров’я».

На підставі проведеного оцінювання робіт члени журі визначили й нагородили дипломами КЗВО «ДАНО» ДОР» 37 переможців Конкурсу та 38 учасників стали номінантами Конкурсу та отримали дипломи КЗВО «ДАНО» ДОР» за творчий потенціал.

Представниками НЦАОМ ім. О.М.Макарова був вручений «космічний» приз, його отримав номінант Новіков Володимир (КЗО СЗШ № 84» ДМР) за роботу «Мандрівник у часі».

Дякуємо організаторам за такий чудовий захід, а переможцям та учасникам бажаємо подальших перемог! Своєю креативністю та фантазією Ви дійсно надихаєте та втілюєте свої ідеї в технологічне майбутнє нашої країни вже зараз!

Бажаємо творчих успіхів!

Наші досягнення

 

Аерокосмічна освіта

Щорічно понад 700 учнів

Навчально-виставковий комплекс

Щорічно 25 000 відвідувачів

Конференції

Щорічно понад 500 учасників з різних країн світу

Проекти та конкурси

Щорічно близько 600 учасників з різних міст України 

Наші партнери

Наші постійні партнери

ISPACE SCHOOL
ISPACE SCHOOL