• Национальный центр аэрокосмического образования молодежи им. А.М. Макарова
  • +38(056) 717-45-56 / +38(056) 717-45-57
Новости
  • Главная /
  • /
  • Поздравление Генерального директора НЦАОМ Алексея Кулика
11 Сентября, 2021 Новости

Поздравление Генерального директора НЦАОМ Алексея Кулика

Шановні колеги, учні, слухачі та гості!

Цього року ми разом зустріли багато визначних дат і подій, серед яких і 70-річчя з Дня народження першого космонавта України Леоніда Каденюка, 60-річчя першого польоту людини в Космос, і головне державне свято – 30-річчя Незалежності України. В цьому ряду святкових подій особисто для мене і, впевнений для Вас особливе місце займає 25-річчя заснування Національного Центру аерокосмічної освіти молоді імені О. М. Макарова, державної установи, яка вже чверть століття впевнено несе стяг аерокосмічної освіти, пропаганди космічної діяльності та космічних технологій на благо людства.

З оглядом на пройдений шлях розумієш, що створення НЦАОМ за ініціативи Державного космічного агентства України, УМАКО «Сузір’я», особисто Олександра Максимовича Макарова та за підтримки Президента України Леоніда Кучми було надзвичайно державницьким рішенням, яке внесло величезний внесок в становлення України, як космічної держави, так і в збереження цього статусу в майбутньому.

Багато що за 25 років змінилось: змінилась ракетно-космічна галузь, змінився увесь світ. Але незмінною залишилась наша молодь – талановита, допитлива, енергійна. І наше завдання – розвивати ці прекрасні риси та спрямовувати молодь на вирішення питань кваліфікованого кадрового забезпечення галузі, до участі в космічних дослідженнях і космічної діяльності, популяризації аерокосмічної освіти і науки. Впевнений, це буде основою подальшого розвитку нашої України, як космічної держави.

Щиро дякую Вам за Вашу працю! Бажаю всім Вам міцного здоров’я, щастя й мирного неба! Вітаю з 25-річчям Національного центру аерокосмічної освіти молоді імені О. М. Макарова.

Генеральний директор НЦАОМ Олексій Кулик

 

 

Наши достижения

 

Аэрокосмическое образование

Ежегодно более 700 учеников

Учебно-выставочный комплекс

Ежегодно 25 000 посетителей

Конференции

Ежегодно более 500 учасников из разных стран мира

Проекты и конкурсы

Ежегодно около 600 учасников из различных городов Украины

Наши партнеры

Наши постоянные партнеры

ISPACE SCHOOL
ISPACE SCHOOL
Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова