• Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 717-45-56 / +38(056) 717-45-57
Проекти та конкурси НЦАОМ

Реформування освітних програм в галузі космічних технологій в Казахстані, Росії, Україні

Проект ТЕМПУС IV

Участники проекта CRIST

З ініціативи та за підтримкою НЦАОМ і ДП «КБ «Південне» ім. М.К. Янгеля» провідні аерокосмічні університети України в рамках проекту «CRIST» розробляють і впроваджують на основі міжнародного співробітництва відповідно до Лісабонської стратегії й принципів Болонської освіти за напрямком «Проектування й використання малих космічних апаратів», «Радіозв'язок космічного призначення» і «Менеджмент аерокосмічної промисловості».

За час виконання проекту викладачі і студентські групи із НТУУ «КПІ», НАУ «ХАІ» ім. Н.Е. Жуковського, ДНУ ім. Олеся Гончара пройшли стажування й навчання в європейських університетах, закуплене нове обладнання, навчальна література та ліцензійне програмне забезпечення. У кожному з аерокосмічних університетів виконані монтаж, налагодження й тестування нових наземних станцій і лабораторій супутникового будування, комп'ютерних класів, координаційно-технологічних бюро.

Викладачами європейських університетів проведені показове і пилотне навчання студентів в аерокосмічних університетах України згідно європейських навчальних програм. Проект «Реформування освітніх програм в галузі космічних технологій у Казахстані, Росії, Україні» фінансується за підтримкою Європейської комісії. 

 

Наші досягнення

 

Аерокосмічна освіта

Щорічно понад 700 учнів

Навчально-виставковий комплекс

Щорічно 25 000 відвідувачів

Конференції

Щорічно понад 500 учасників з різних країн світу

Проекти та конкурси

Щорічно близько 600 учасників з різних міст України 

Наші партнери

Наші постійні партнери

ISPACE SCHOOL
ISPACE SCHOOL
Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова