• Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 713-57-56 /
Новини
29 Листопада, 2021 Новини

Круглий стіл «Олександр Дегтярев та його світ»

25 листопада 2021 року на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова пройшов Круглий стіл, присвячений 70-річчю від дня народження Генерального директора КБ «Південне», академіка НАН України, академіка МАА, Героя України Олександра Вікторовича Дегтярева.

Круглий стіл відкрив Генеральний директор НЦАОМ ім.О.М. Макарова Олексій Кулик. До участі в Круглому столі були запрошені люди, які безпосередньо спілкувалися з Олександром Вікторовичем: колеги, соратники, однодумці, члени сім'ї, близькі люди та друзі. Присутні поділилися спогадами та згадали якої він був людиною та яким був його світ.

Ім'я Олександра Вікторовича ДЕГТЯРЕВА (1951-2020), Генерального директора ДП «КБ «Південне» (2010-2020), віце-президента МАФ зі зв'язків з промисловістю (2015-2018), академіка НАНУ, академіка Міжнародної академії астронавтики, Героя України внесено до Зали слави Міжнародної астронавтичної федерації (МАФ) за визначний внесок у розвиток космічної науки та розширення міжнародного співробітництва в галузі освоєння космосу.

Відеоролик «Сторінки життя Олександра Дегтярева»

Наші досягнення

 

Аерокосмічна освіта

Щорічно понад 700 учнів

Навчально-виставковий комплекс

Щорічно 25 000 відвідувачів

Конференції

Щорічно понад 500 учасників з різних країн світу

Проекти та конкурси

Щорічно близько 600 учасників з різних міст України 

Наші партнери

Наші постійні партнери

ISPACE SCHOOL
ISPACE SCHOOL