• Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 713-57-56 /
Новини
24 Травня, 2023 Новини

Всеукраїнська науково-практична конференція з підвищення кваліфікації «STEM – світ інноваційних можливостей. Модель STEM-закладу освіти: стратегії, структура, напрями та форми діяльності»

17 травня 2023 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з підвищення кваліфікації «STEM – світ інноваційних можливостей. Модель STEM-закладу освіти: стратегії, структура, напрями та форми діяльності».

На конференції обговорювалися можливості впровадження та перспективи розвитку STEM-освіти в Україні, представлення моделі впровадження STEM-освіти у закладах освіти, вивчення ефективних науково-методичних підходів реалізації напрямів STEM-освіти.

Співробітники НЦАОМ ім. О.М. Макарова: ФЕДОРЕНКО Ірина, заступник генерального директора з науки та освіти НЦАОМ, к.і.н., КИЛИМНИК Марина, начальник навчально методичного відділу, ВАХРУШЕВА Людмила, завідувачка навчального сектору начальник навчально-методичного відділу, ТКАЧ Олександра, фахівець методичного сектору навчально-методичного відділу взяли участь в онлайн-конференції, отримали сертифікати з підвищення кваліфікації та досягли навичок до програми курсу за темою «Реалізація напрямків STEM-освіти в позашкільному навчальному закладі».

Наші досягнення

 

Аерокосмічна освіта

Щорічно понад 700 учнів

Навчально-виставковий комплекс

Щорічно 25 000 відвідувачів

Конференції

Щорічно понад 500 учасників з різних країн світу

Проекти та конкурси

Щорічно близько 600 учасників з різних міст України 

Наші партнери

Наші постійні партнери

ISPACE SCHOOL
ISPACE SCHOOL