• Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 713-57-56 /
Новини
23 Квітня, 2023 Новини

XXІ Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт «Зоряний шлях»

У період із 17 по 21 квітня 2023 року відбулася XXІ Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт «Зоряний шлях» за 10 науково-практичними напрямами в онлайн-форматі.

На Конференцію-конкурс було надано 95 конкурсних робіт, відбулося 196 онлайн-підключень, а в обговоренні доповідей взяло участь більше 225 учасників та гостей Конференції-конкурсу.

Цього року на двадцять першому «Зоряному шляху» зустрілися команди з різних областей України: Дніпропетровської, Донецької (Костянтинівка), Житомирської, Київської. Кіровоградської. Львівської. Одеської. Полтавської. Хмельницької, Чернігівської та Чернівецької.

21 квітня 2023 року, в рамках підведення підсумків Конференції-конкурсу, було проведено круглий стіл «Броніслав Лапідус – через терни до зірок».

За результатами цікавої та плідної праці Конференції-конкурсу найкращі роботи та доповіді учасників було відзначено дипломами (48 переможців). Окремих учасників за активну участь у Конференції-конкурсі координатори відзначили грамотами за номінаціями (31 учасник).

Детальніше...

Наші досягнення

 

Аерокосмічна освіта

Щорічно понад 700 учнів

Навчально-виставковий комплекс

Щорічно 25 000 відвідувачів

Конференції

Щорічно понад 500 учасників з різних країн світу

Проекти та конкурси

Щорічно близько 600 учасників з різних міст України 

Наші партнери

Наші постійні партнери

ISPACE SCHOOL
ISPACE SCHOOL