• Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 713-57-56 /
Новини
21 Вересня, 2023 Новини

Найбільший у світі космічний хакатон повертається!

NASA Space Apps Challenge - це найбільший міжнародний космічний хакатон, який щороку проходить під егідою NASA (Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США) у різних країнах. Тисячі ентузіастів зі всього світу об'єднуються в команди і протягом 48 годин вирішують практичні завдання. 

Протягом 6 років проведення NASA Space Apps Challenge учасники дніпровської локації підготували чимало успішних проєктів. Декілька команд, які перемогли на дніпровському локальному етапі, продовжили свій тріумфальний шлях на глобальному рівні. Наприклад, у 2017 році команда Spacer ввійшла до топ-10 у номінації People's Choice, а у 2020 році команда FireWay перемогла у номінації Best Use of Technology. Команда NEXT SPACE LAB увійшла до списку Global Finalists Honorable Mentions. Це 47 найкращих з 5300+ команд зі всього світу, які долучилися до челенджу 2022 року.

Організатором локального етапу в Дніпрі традиційно виступає громадська організація «Асоціація Ноосфера», заснована меценатом Максом Поляковим. Допомагати в розробці і оцінювати проєкти учасників будуть досвідчені експерти, включно зі спеціалістами космічних компаній.

Учасники: студенти, аналітики, науковці, програмісти, дизайнери, письменники, мейкери, інженери і всі, хто цікавиться космосом і технологіями.

Дати: 7-8 жовтня 2023 року

Формат: онлайн

Реєстрація: https://bit.ly/45RNA2v 

Візуал і інструкція з реєстрації: https://drive.google.com/drive/folders/1V6PCS0QN2x3PtSroDbDVRbdVmTFcTk_2?usp=sharing 

Участь безоплатна!

Щоб долучитися до хакатону, вам потрібно зареєструватися, обрати локацію «Dnipro» і створити команду. Якщо у вас немає команди, ви можете приєднатися до вже існуючої або зібрати її у Telegram-чаті. 

Долучайтеся до NASA Space Apps Challenge у Дніпрі!

Контакти організатора:

  • Telegram - @N9XA13
  • maznitsa@noosphere.com

Наші досягнення

 

Аерокосмічна освіта

Щорічно понад 700 учнів

Навчально-виставковий комплекс

Щорічно 25 000 відвідувачів

Конференції

Щорічно понад 500 учасників з різних країн світу

Проекти та конкурси

Щорічно близько 600 учасників з різних міст України 

Наші партнери

Наші постійні партнери

ISPACE SCHOOL
ISPACE SCHOOL