• Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 713-57-56 /
Новини
25 Червня, 2024 Новини

Космічна подорож літнього табору

У період із 17 по 21 червня 2024 року відбулася аерокосмічна зміна на базі літнього табору Дніпровського ліцею № 31 ДМР.

Співробітники НЦАОМ – КИЛИМНИК Марина, начальник навчально-методичного відділу та ГОНЧАР Інна, фахівець навчально-методичного відділу привітали учасників аерокосмічної зміни – учнів 1-4 класів та почали підготовку до подорожі.

Подорож розпочалася – діти в ігровій формі долучилися до інтелектуального конкурсу-вікторини «Зоряний брейн-ринг», де дізналися про космічну їду та цікаві факти із життя космонавтів.

Далі екіпажі команд «Космічного братства» готувалися до польоту у космос: юні радисти будували із паперових стаканчиків радіостанцію для зв’язку, штурмани розшифровували код інопланетного повідомлення, а інші члени екіпажів налагоджували відносини з невідомою цивілізацією.

МАРЧЕНКО Людмила, викладач астрономії аерокосмічної школи НЦАОМ, лектор вищої категорії, в креативній формі презентувала учням інформацію про Всесвіт та дослідження з астрономії.

Учні взяли участь в інтерактивній астрономічній зустрічі з ігровими елементами та майстер-класах щодо виготовлення телескопу Габбла.

Кожен учасник зміни зробив свій мініатюрний телескоп.

ШИЛОВ Олег, викладач гуртка аерокосмічного спрямування «Аматорська астрономія», познайомив дітей зі справжнім телескопом та сонцезахисними окулярами, за допомогою яких провів майстер-класи щодо спостереження за Сонцем.

Учні змогли побачити плями на Сонці, дізнатися багато корисної та пізнавальної інформації про яскраве світило.

Юні дослідники поринули у загадковий світ космосу та астрономії, всі були дуже задоволені.

На завершення аерокосмічної зміни, самі активні учні були відзначені особливими призами на космічну тематику, а решта дітей отримали заохочувальні призи.

Дякуємо адміністрації ліцею та викладачам початкових класів за допомогу в організації аерокосмічної зміни на базі літнього табору Дніпровського ліцею № 31 ДМР.

Наші досягнення

 

Аерокосмічна освіта

Щорічно понад 700 учнів

Навчально-виставковий комплекс

Щорічно 25 000 відвідувачів

Конференції

Щорічно понад 500 учасників з різних країн світу

Проекти та конкурси

Щорічно близько 600 учасників з різних міст України 

Наші партнери

Наші постійні партнери

ISPACE SCHOOL
ISPACE SCHOOL