• Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 713-57-56 /
Новини
06 Червня, 2024 Новини

Квест «Космічна казка» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

5 червня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, Національним центром аерокосмічної освіти ім. О.М. Макарова було проведено квест під назвою "Космічна казка", в рамках проєкту "Таємничий космос".

Завдяки Центру прикладної освіти «Логос» до нас завітали дітки з сімей внутрішньо переміщених осіб та їх батьки з Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької, Херсонської областей.

Ми познайомили наших маленьких гостей з інформацією про планети Сонячної системи, провели вікторину, у ході якої діти змогли перевірити свої знання, отримати сувеніри за правильні відповіді та провели екскурсію по навчально-виставковому комплексу НЦАОМ ім.. О.М. Макарова.

Ми вперше спробували досвід роботи з театралізованим оповіданням дитячої космічної казки через ляльковий театр. Підготували перформанс з іграшковим персонажем, з метою вивчення дітьми нового для них матеріалу методом гри.

Також, наші маленькі друзі пройшли цікавий квест з пошуками зорельоту – планетарію, у якому змогли подивитися цікаве відео про відомі нам сузір’я.

Маленькі учасники, які були присутні на заході, отримали подарунки від Центру та залишилися надзвичайно задоволеними від свята.

Наші досягнення

 

Аерокосмічна освіта

Щорічно понад 700 учнів

Навчально-виставковий комплекс

Щорічно 25 000 відвідувачів

Конференції

Щорічно понад 500 учасників з різних країн світу

Проекти та конкурси

Щорічно близько 600 учасників з різних міст України 

Наші партнери

Наші постійні партнери

ISPACE SCHOOL
ISPACE SCHOOL