• Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 713-57-56 /
Новини
28 Вересня, 2023 Новини

Міський конкурс малюнка на асфальті «Космічна посмішка»

27 вересня о 15.00 у гості до Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова завітали хлопці та дівчата, які навчаються в благодіному проєкті "Мінішкола для ВПО" Центру Прикладної Освіти "Логос".

Діти взяли участь у щорічному конкурсі малюнку на асфальті «Космічна посмішка», тема якого була присвячена киці Фелісет – першої і єдиної киці у світі, яка підкорила космічний простір.

Конкурс проходив за підтримки Дніпровського національного університету ім. О. Гончара та головного партнера заходу мережі піцерій № 1 в Україні Pizza Day

Учасники поділились на 4 команди. За відведений час вони малювали космічних котів та презентували роботи членам журі – розповідали про свій малюнок та відповідали на питання.

Поки члени журі вирішували долю учасників, хлопці та дівчата побували у навчально-виставковому комплексі та познайомилися з експонатами.

Команда-переможець з назвою «Космічні котики» отримала диплом-переможця, інші команди отримали грамоти НЦАОМ за участь у різних номінаціях. Всі юні художники також отримали сувеніри від нашого Центру.

Від Дніпровського національного університету ім. О. Гончара всі учасники конкурсу отримали запрошення у Ботанічний сад, а головний партнер заходу мережа піцерій № 1 в Україні Pizza Day пригостила всіх маленьких учасників смачними піцами!

Сподіваємось, що хлопці та дівчата отримали задоволення від свята та обов’язково приїдуть до нас у гості ще багато разів!

Наші досягнення

 

Аерокосмічна освіта

Щорічно понад 700 учнів

Навчально-виставковий комплекс

Щорічно 25 000 відвідувачів

Конференції

Щорічно понад 500 учасників з різних країн світу

Проекти та конкурси

Щорічно близько 600 учасників з різних міст України 

Наші партнери

Наші постійні партнери

ISPACE SCHOOL
ISPACE SCHOOL