• Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 713-57-56 /
Новини
26 Грудня, 2022 Новини

Переможці конкурсу комп’ютерної графіки «Україна космічна»

22 грудня на нашому ютуб каналі відбулось оголошення переможців, призерів та номінантів конкурсу комп’ютерної графіки «Україна космічна».
Переглянути відео можна тут https://youtu.be/AimrZJ1i06Y
До оргкомітету конкурсу надіслано 160 робіт з комп’ютерної графіки, участь взяли 141учасник з м. Одеси, Марганця, Ніжина, Кропивницького, Кривого Рогу, Житомиру, Київа, Кам’янського, Чернівців, Дунаївців, селища Велика Чернеччина, с. Данчиміст, м. Вилкове, м. Мелитополя, Дніпра та інших міст України.

Напрям «Емблема»

Номінація «За вміння володіти програмними засобами» - це Буюклі Матвій, (м. Вілково)
Переможцями старшої підгрупи стали:
ІІІ місце – Кабанова Софія (м. Вилкове)
ІІ місце – Стефанишин Володимир (м. Рогатин)
І місце – Фурса Софія (м. Кривий Ріг)

Напрямок «Моделювання»

Номінація «За можливий вклад у колонізацію Місяця» -
Закалюжна Софія (м. Дніпро)
Номінація «За технічну винахідливість» - Соколов Данило (м. Дніпро)
Переможцями молодшої підгрупи стали:
ІІІ місце – робота «герої нашого часу» Чкан Олексій, (м. Мелитополь)
ІІ місце – робота «Space», Джусь Гліб (м. Одеса)
І місце – Мороз Владислава (м. Дніпро)
Переможці старшої підгрупи:
ІІІ місце –Жмуд Віктор (м. Вилкове)
ІІ місце –Крисько Артем, (м. Ніжин)
І місце –Томашпольський Артем (м. Одеса)

Напрям «Космічні фантазіїї. Планети, зірки та краєвиди»

Номінація «Наймолодша зірочка» - Механюк Олеся (с. Данчиміст)
Номінація «За творчу уяву» - Добринін Дмитро (м. Покров)
Номінація «За зіркове виконання» - «Все попереду», Зоріло Марія (м. Дніпро)
Номінація «За креативність» - Венцковський Матвій (м. Покров)
Номінація «За яскраве виконання роботи» Савенко Марія «Покровитель Космоса»( м. Одеса)
Переможцями молодшої підгрупи стали:
ІІІ місце –Карпова-Осауленко Елеонора (м. Одеса)
ІІ місце –Кухтій Ольга (м. Покров)
І місце – Думик Мілана (м. Одеса)
Переможці старшої підгрупи:
ІІІ місце –Попова Анастасія (м. Вилкове)
ІІ місце –Березанська Меланія (м. Кривий Ріг)
І місце – Бондаренко Анастасія, М. Кривий Ріг

Напрям «Космічні фантазіїї. Прибульці, космічні міста та космічна техніка»

Номінація «за фантазію та прагненя її відобразити» - Шишко Тетяна (м. Покров)
Номінація «За композиційне рішення» - Кісса Анна (м. Одеса)
Номінація «За вміння володіти програмними засобами» - Літвінова Владислава (м. Дніпро)
Номінація «За позитивне враження»- Вінс Поліна (м. Кривий Ріг)
Номінація «За техніку виконання» - Шевченко Павло (м. Дніпро)
Переможцями молодшої підгрупи стали:
ІІІ місце – Книшук Єва (м. Кропивницький)
ІІ місце –Котькало Олександра (с.Велика Чернеччина)
І місце – робота «Дружні прибульці» Варіна Софія (м. Мелітополь)
Переможці старшої підгрупи:
ІІІ місце –Дзюба Олексій, (м. Долинська)
ІІ місце – Слабіцький Максим (м. Рогатин)
І місце – Шевченко Дарина, м. Черкаси

Наші досягнення

 

Аерокосмічна освіта

Щорічно понад 700 учнів

Навчально-виставковий комплекс

Щорічно 25 000 відвідувачів

Конференції

Щорічно понад 500 учасників з різних країн світу

Проекти та конкурси

Щорічно близько 600 учасників з різних міст України 

Наші партнери

Наші постійні партнери

ISPACE SCHOOL
ISPACE SCHOOL