• Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 713-57-56 / +38(056) 713-58-64
Новини
  • Головна /
  • /
  • Переможці Всеукраїнського конкурсу малюнка «Крок до зірок»
30 Квітня, 2021 Новини

Переможці Всеукраїнського конкурсу малюнка «Крок до зірок»

29 квітня у холі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О. М. Макарова відбулось урочисте нагородження переможців  Всеукраїнського конкурсу малюнка «Крок до зірок».
До речі, цього року конкурс святкує своє 15-річчя, і перший раз він був проведений у далекому 2006 році.
Цього року у нагородженні прийняли участь хлопці та дівчата з художніх студій та шкіл міста Дніпра.
З номінантами, переможцями та учасниками  з інших міст України організатори обов’язково зв’яжуться  після 10 травня!
Публікуємо список переможців конкурсу:

Молодша група (5-10 років)
1 місце – Бойцова Аліса, «Руки геть від Землі», ГО «Всеукраїнський центр сімейного дозвілля та творчості «Веселка АРТ», м. Дніпро
2 місце – Гарбузов Михайло, «Дослідницька станція на Місяці», ГО «Всеукраїнський центр сімейного дозвілля та творчості «Веселка АРТ», м. Дніпро
3 місце – Вакуленко Дар’я, «Загадкові пригоди на Місяці», Драбівська дитяча школа мистецтв, м. Драбів

Номінації
«За яскраве відображення» – Радчук Вікторія, «Космічний політ», арт-студія «Ритми творчості», м. Одеса
«За патріотизм» – Сарана Давід, «Моя мрія», КПНЗ «Станція юних техніків», м. Дніпро
«За оригінальність» – Магдич Дарина, «Мої космічні мрії», Драбівська дитяча школа мистецтв, м. Драбів
«За творчий підхід» – Пісна Марія, «Відчуття мрії», арт-студія «Ритми творчості», м. Одеса
«За багату уяву» – Слабун Єлизавета, «Місячний котик», КЗ СМО «Ізюмська художня школа ім. С. І. Васильківського», м. Ізюм
«За техніку виконання» – Перевозник Таісія, «Шлях від Місяця в нескінченність», КЗ СМО «Ізюмська художня школа ім. С. І. Васильківського», м. Ізюм
«За натхненність» – Белостоцький Георгій, арт-студія «Чарівні Фарби», м. Одеса
«За креативність» – Сказка Віталіна, «Темна сторона космосу», КЗ СМО «Ізюмська художня школа ім. С. І. Васильківського», м. Ізюм
«За актуальність» – Малюк Марія, «Наукові дослідження», ізостудія ПК Машинобудівників, м. Дніпро
«За найяскравіший космічний краєвид» – Варєжкіна Софія, «Космічний калейдоскоп», ізостудія ПК Машинобудівників, м. Дніпро
«За цікавість до космосу» – Островський Фелікс, «Життя на Місяці», Палац дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради Запорізької області, м. Мелітополь
Літвінська Кіра, «Перша собака в космосі», Арт-студія «Чарівні Фарби», м. Одеса
«За зіркове виконання» – Рикунова Софія, «Дівчинка та місяць», ізостудія ПК Машинобудівників, м. Дніпро
«За необмеженість польоту думки і фантазії» – Ключник Каміла, «Космічний кіт», ізостудія ПК Машинобудівників, м. Дніпро
«За романтичний погляд» – Кавецька Валерія, «Spase tuie», Арт-студія «Ритми творчості», м. Одеса

Старша група (11-16 років)
1 місце – Целовальник Тетяна, «Захисник Місяця», ізостудія ПК Машинобудівників, м. Дніпро
2 місце – Чикаренко Олена, «Місячна симфонія», ізостудія ПК Машинобудівників, м. Дніпро
3 місце – Романенко Дарія та Срібна Дар’я «Космічний волейбол», ізостудія ПК Машинобудівників, м. Дніпро

Номінації
«За яскраве відображення» – Омельченко Кирило, «На зустріч невідомому» МКПНЗ «Центр дитячої творчості «Надія»,  м. Першотравенська»
«За патріотизм» – Рябко Давид, «30 років відповідальності»  КПНЗ Міська СЮТ» ДМР
«За оригінальність»  – Перехрест Олександр , «Мої космічні мрії», Драбівська дитяча школа мистецтв, м. Драбів
«За творчий підхід» – Ряснова Олександра, «Центр Всесвіту в твоїх руках»,  Арт-студія «Ритми творчості», м. Одеса
«За багату уяву» – Степанова Анна, «Міжпланетні друзі», ізостудія ПК Машинобудівників, м. Дніпро
«За техніку виконання» – Маляров Денис, «Місяць. Небесний Атлас», КЗ СМО Ізюмської міської ради «Ізюмська художня школа ім. С. І. Васильківського», м. Ізюм
Качура Анастасія, «Місяць так близько», КЗ СМО Ізюмської міської ради «Ізюмська художня школа ім. С. І. Васильківського», м. Ізюм
«За натхненність» – Резнікова Софія, «Думки про великий космос», Арт-студія «Чарівні Фарби», м. Одеса
«За креативність»  – Афанасьєв Гліб, «Космічна музика», Палац дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради Запорізької області, м. Мелітополь ,
«За актуальність»  – Тесля Вероніка, «Україна на Місяці», ГО «Всеукраїнський центр сімейного дозвілля та творчості «Веселка АРТ», м. Дніпро
«За найяскравіший космічний краєвид»  – Пісчанська Анастасія, «І на Місяці будуть вишні цвісти», ГО «Всеукраїнський центр сімейного дозвілля та творчості «Веселка АРТ»,  м. Дніпро
«За цікавість до космосу»  – Кривсун Дар’я, «Підкорювач зірок», МКПНЗ «Центр дитячої творчості «Надія»,  м. Першотравенська»
«За зіркове виконання» – Чухно Софія, «Подорож на Місяць», ГО «Всеукраїнський центр сімейного дозвілля та творчості «Веселка АРТ»,  м. Дніпро
«За необмеженість польоту думки і фантазії» – Галко Анастасія, «Злиття з Космосом», Арт-студія «Ритми творчості», м. Одеса

Вітаємо переможців і номінантів та бажаємо наснаги для подальших творчих звершень всім учасникам конкурсу!

Наші досягнення

 

Аерокосмічна освіта

Щорічно понад 700 учнів

Навчально-виставковий комплекс

Щорічно 25 000 відвідувачів

Конференції

Щорічно понад 500 учасників з різних країн світу

Проекти та конкурси

Щорічно близько 600 учасників з різних міст України 

Наші партнери

Наші постійні партнери

Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова