• Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 713-57-56 /
Новини
08 Листопада, 2021 Новини

Співчуття

5 листопада 2021 року пішов із життя радник Генерального директора Державного підприємства «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля», почесний працівник і ветеран космічної галузі України, Заслужений машинобудівник України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки Ткаченко Віктор Дмитрович.

Все своє життя Віктор Дмитрович присвятив справі ракетно-космічного машинобудування. Трудовий шлях розпочав в КБ «Південне», де пройшов шлях від інженера до заступника Генерального директора з персоналу, комунікативної і соціальної політики.

Віктор Дмитрович був чуйною людиною, досвідченим фахівцем, який зробив великий внесок в розвиток вітчизняної ракетно-космічної галузі.

Колектив Національного центру аерокосмічної освіти молоді імені О.М. Макарова з глибоким сумом висловлює свої співчуття у зв’язку зі смертю Ткаченка Віктора Дмитровича.

Висловлюємо співчуття його родині, близьким та співробітникам Конструкторського бюро «Південне». Світла пам’ять про нього назавжди залишиться у наших серцях.

Наші досягнення

 

Аерокосмічна освіта

Щорічно понад 700 учнів

Навчально-виставковий комплекс

Щорічно 25 000 відвідувачів

Конференції

Щорічно понад 500 учасників з різних країн світу

Проекти та конкурси

Щорічно близько 600 учасників з різних міст України 

Наші партнери

Наші постійні партнери

ISPACE SCHOOL
ISPACE SCHOOL
Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова