• Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 713-57-56 /
Освіта

Лабораторія ракетно-космічного моделювання

Лабораторія ракетно-космічного моделювання в Національному центрі аерокосмічної освіти молоді навчає практичним навичкам проектування, конструювання й виготовлення моделей і макетів ракетно-космічної техніки минулого, сьогодення й майбутнього, моделей-копій, спортивних моделей ракет і ракетопланів, а також допомагає поглибити знання по деяким розділам фізики, хімії, математики, астрономії, креслення та інших дисциплін.

Займаючись космічним моделюванням і ракетомодельним спортом, наші вихованці беруть участь у міжнародних заходах (чемпіонатах світу, змаганнях, конференціях, конгресах, виставках тощо), побували в багатьох країнах миру: США, КНР, Японії, Австралії, Південній Кореї, Словаччині, Словенії, Польщі, Румунії, Швейцарії, Туреччині, Росії, Казахстані.

Підсумком роботи в навчальному році є участь молоді в організаційно-масових заходах (від міських до міжнародних). Це конкурси «Мирний Космос» і «Ми - діти Галактики»,  виставки дитячої й молодіжної технічної творчості, олімпіади в рамках Малої академії наук школярів, Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і Космос», Всеукраїнська з міжнародною участю освітньо-наукова конференція школярів «Зоряний шлях», екскурсії у ВНЗ, музеї , підприємства, змагання з ракетомодельному спорту тощо.

У лабораторії ракетно-космічного моделювання учні одержують необхідні знання й навички, їхня мрія про космос переростає в захопленість, а в майбутньому визначає вибір професії.

Звертатися по телефону (056)713-58-64

 

Наші досягнення

 

Аерокосмічна освіта

Щорічно понад 700 учнів

Навчально-виставковий комплекс

Щорічно 25 000 відвідувачів

Конференції

Щорічно понад 500 учасників з різних країн світу

Проекти та конкурси

Щорічно близько 600 учасників з різних міст України 

Наші партнери

Наші постійні партнери

ISPACE SCHOOL
ISPACE SCHOOL