• Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 713-57-56 /
Аерокосмічна освіта

Аерокосмічна освіта

Аерокосмічна освіта - це системна форма навчання та виховання дітей і молоді з метою передачі їм знань про авіацію й космонавтику, підготовка фахівців для аерокосмічної галузі, інформування населення про результати космічної діяльності в Україні.

НЦАОМ пропонує до реалізації наступну концепцію аерокосмічної освіти, що містить у собі чотири рівні:

  • початкова аерокосмічна освіта;
  • професійна аерокосмічна освіта;
  • підвищення кваліфікації працівників аерокосмічної галузі формування загальної аерокосмічної культури.

Початкова аерокосмічна освіта - всі види аерокосмічної освіти, що проводяться в дитячих дошкільних установах, загальноосвітніх школах, у позашкільних організаціях.

Другий рівень освіти - професійна аерокосмічна освіта . Вона здійснюється через систему середніх спеціальних і вищих навчальних закладів і спрямована на забезпечення фундаментальної наукової та практичної підготовки фахівців для аерокосмічної галузі країни.

Третій рівень аерокосмічної освіти - система перепідготовки фахівців і підвищення кваліфікації працівників аерокосмічної галузі, що повинна здійснюватися на базі вищих навчальних закладів і при активній участі фахівців провідних науково-дослідних і проектних організацій аерокосмічної галузі. При цьому буде здійснюватися перепідготовка фахівців для аерокосмічної галузі країн, що розвиваються (таких як Індія, Китай, Пакистан, Туреччината інш.).

Четвертий рівень аерокосмічної освіти  - робота з формування загальної аерокосмічної культури, поширення серед широких верств населення інформації про цілі та  завдання космічної діяльності в Україні. Головне в цій роботі - сформувати позитивного відношення громадян країни до космічної діяльності, особливо тих, які не мають прямого відношення до космонавтики.

Багаторічна робота НЦАОМ із середніми , вищими навчальними закладами та промисловістю дала можливість закласти фундамент системи безперервної аерокосмічної освіти , забезпечити підготовку висококваліфікованих інженерів і вчених для ракетно-космічної галузі України.

дізнатися більше

Наші досягнення

 

Аерокосмічна освіта

Щорічно понад 700 учнів

Навчально-виставковий комплекс

Щорічно 25 000 відвідувачів

Конференції

Щорічно понад 500 учасників з різних країн світу

Проекти та конкурси

Щорічно близько 600 учасників з різних міст України 

Наші партнери

Наші постійні партнери

ISPACE SCHOOL
ISPACE SCHOOL