• Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 713-57-56 /
Відділи

Відділ наукових досліджень

Відділ наукових досліджень – структурний підрозділ Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова.

Основні завдання:

  • Виконання комплексу науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт з удосконалення технології виготовлення виробів ракетно-космічної техніки.
  • Проведення робіт з аналізу науково-технічної інформації та результатів проведених науково-дослідних робіт за різними технологічними напрямками.
  • Розробка науково-технічних звітів, навчально-методичних матеріалів для фахівців ракетно-космічних підприємств, викладачів і студентів вищих навчальних закладів та коледжів.

У відділі працюють інженери та вчені, які мають великий досвід виконання науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт зі створення нових прогресивних технологій, проектування унікального нестандартного технологічного обладнання в Українському науково-дослідному інституті технології машинобудування (УкрНДІТМ).

УкрНДІТМ виконував комплекс робіт з технологічного забезпечення проектування та виробництва ракетно-космічної техніки і був головним підприємством Державного космічного агентства України з питань розробки прогресивних технологічних процесів, нестандартного технологічного обладнання та оснащення, засобів і методів неруйнівного контролю якості на усіх етапах виробництва РКТ.

Колектив УкрНДІТМу виконував науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи за напрямками:

  • Заготівельне виробництво
  • Складальне виробництво
  • Гальвано-хімічне виробництво
  • Виробництво виробів з композиційних матеріалів
  • Неруйнівні методи контролю
  • Метрологічне забезпечення

Наразі колектив відділу наукових досліджень фактично є наступником досвіду, знань, розробок, методології організації робіт з технологічного забезпечення проектування та виготовлення виробів РКТ і науково-технічних напрацювань УкрНДІТМ.

Наявний досвід проведення робіт, тісні зв’язки з промисловими підприємствами, конструкторськими бюро, інститутами академії наук та вишами дозволяють виконувати розробки технологій та обладнання практично будь-якої складності як для підприємств галузі, так і інших машинобудівних підприємств промисловості України.

Відділ наукових досліджень бере участь у відпрацюванні та впровадженні нових конструктивно-технологічних рішень для технологічного обладнання Державного підприємства «Конструкторське бюро «Південне» імені М.К. Янгеля» та Державного підприємства «Виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова».

Наші досягнення

 

Аерокосмічна освіта

Щорічно понад 700 учнів

Навчально-виставковий комплекс

Щорічно 25 000 відвідувачів

Конференції

Щорічно понад 500 учасників з різних країн світу

Проекти та конкурси

Щорічно близько 600 учасників з різних міст України 

Наші партнери

Наші постійні партнери

ISPACE SCHOOL
ISPACE SCHOOL