• Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 713-57-56 /
Kerbal Space Program

Kerbal Space Program

У Kerbal Space Program гравці керують космічною програмою інопланетної раси, відомої як Кербали. У гравців є доступ до низки деталей для будівництва повністю функціонального космічного корабля, який літає за основами реалістичної аеродинамічної й орбітальної фізики. 

Kerbal Space Program має три режими гри. У науковому режимі можна проводити космічні експерименти, щоб розблокувати нові технології й розширити знання Кербалкінда. У режимі кар’єри потрібно контролювати кожен аспект космічної програми, включаючи будівництво, стратегію, фінансування, оновлення тощо. У режимі “пісочниці” гравці мають можливість створити будь-який космічний корабель, який тільки придумають, з усіма частинами й технологіями, наявними у грі.

«Ігрова реалізація в Kerbal Space Program дуже схожа на реальний процес конструювання та запуску космічного корабля. Учасники мають врахувати опір повітря, масу корабля, витрати палива, гравітацію, атмосферне гальмування. Але головне  — зберегти життя астронавтів»,  — каже генеральний секретар Федерації ракетомодельного спорту України Денис Хміль.  

 

Наші досягнення

 

Аерокосмічна освіта

Щорічно понад 700 учнів

Навчально-виставковий комплекс

Щорічно 25 000 відвідувачів

Конференції

Щорічно понад 500 учасників з різних країн світу

Проекти та конкурси

Щорічно близько 600 учасників з різних міст України 

Наші партнери

Наші постійні партнери

ISPACE SCHOOL
ISPACE SCHOOL