• Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 713-57-56 / +38(056) 713-58-64
Наукова діяльність

Контейнери та матеріали для поводження з радіоактивними
відходами низької і середньої активності

На протязі декількох останніх років проводилися наукові роботи по дослідженню взаємодії гамма-випромінювання з високодисперсними структурами та  були відкриті нові ефекти підвищеного ослаблення потоку гамма-квантів нанодисперсними частинками.

Ці ефекти були спрямовані на розробку нової концепції композиційних матеріалів з підвищеними характеристиками міцності властивостями при низькій питомій вазі, а також підвищеною хімічною стійкістю і захистом від іонізуючого випромінювання (як рентгенівського і гамма-випромінювання, так і альфа-, бета- і нейтронного випромінювання).

На основі розробленої концепції був виготовлений широкий ряд композитів з високими експлуатаційними властивостями з метою застосування в галузі поводження з радіоактивними відходами.

Розроблено новий композит для засобів ізоляції радіоактивних відходів. В основі композиту закладена концепція багатошарової структури, яка забезпечує комплекс експлуатаційних властивостей (таких як корозійна і хімічна стійкість, висока міцність і довговічність, герметичність і радіаційна захисту при низькій питомій вазі), необхідних для виготовлення контейнерів для збору, транспортування, зберігання та захоронення радіоактивних відходів.

Подібну комбінацію властивостей важко досягти шляхом використання традиційних матеріалів, таких як сталь, бетон і ін.

Презентація

Наші досягнення

Аерокосмічна освіта - це системна форма навчання та виховання дітей і молоді з метою передачі їм знань по авіації та космонавтиці, підготовка спеціалістів для аерокосмічної галузі, інформування населення про результати космічної діяльності в Україні.

Аерокосмічна школа

15 шкіл міста, 3000 учнів

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і Космос»

20 конференцій, 6000 студентів, 412 публікації 

Конкурс комп'ютерних технологій «Ми-діти Галактики»

680 учасників, 275 шкіл міста

Аерокосмічні класи з формою навчання у вихідні дні

55 шкіл міста та області, 1000 учнів

Наші партнери

Наші постійні партнери

Зворотній дзвінок
Передзвонимо Вам через 10 хвилин
Ваше ім'я
Ваш телефон
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×