• Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 713-57-56 / +38(056) 713-58-64
Проекти та конкурси НЦАОМ

Реформування освітних програм в галузі космічних технологій в Казахстаі, Росії, Україні

Проект ТЕМПУС IV

Участники проекта CRIST

З ініціативи та за підтримкою НЦАОМ і ДП «КБ «Південне» ім. М.К. Янгеля» провідні аерокосмічні університети України в рамках проекту «CRIST» розробляють і впроваджують на основі міжнародного співробітництва відповідно до Лісабонської стратегії й принципів Болонськогоосвіти за напрямком «Проектування й використання малих космічних апаратів», «Радіозв'язок космічного призначення» і «Менеджмент аерокосмічної промисловості».

За час виконання проекту викладачі і студентські групи із НТУУ «КПІ», НАУ «ХАІ» ім. Н.Е. Жуковського, ДНУ ім. Олеся Гончара пройшли стажування й навчання в європейських університетах, закуплене нове обладнання, навчальна література та ліцензійне програмне забезпечення. У кожному з аерокосмічних університетів виконані монтаж, налагодження й тестування нових наземних станцій і лабораторій супутникового будування, комп'ютерних класів, координаційно-технологічних бюро.

Викладачами європейських університетів проведені показове і пилотне навчання студентів в аерокосмічних університетах України згідно європейських навчальних програм. Проект «Реформування освітніх програм в галузі космічних технологій у Казахстаі, Росії, Україні» фінансується за підтримкою Європейської комісії. Процесу нові навчальні програми вищої майстер-класи й розпочалося.

 

Наші досягнення

Аерокосмічна освіта - це системна форма навчання та виховання дітей і молоді з метою передачі їм знань по авіації та космонавтиці, підготовка спеціалістів для аерокосмічної галузі, інформування населення про результати космічної діяльності в Україні.

Аерокосмічна школа

15 шкіл міста, 3000 учнів

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і Космос»

20 конференцій, 6000 студентів, 412 публікації 

Конкурс комп'ютерних технологій «Ми-діти Галактики»

680 учасників, 275 шкіл міста

Аерокосмічні класи з формою навчання у вихідні дні

55 шкіл міста та області, 1000 учнів

Наші партнери

Наші постійні партнери

Зворотній дзвінок
Передзвонимо Вам через 10 хвилин
Ваше ім'я
Ваш телефон
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×