Переможці конкурсу комп’ютерної графіки «Україна космічна»
Вітаємо переможців конкурсу комп’ютерної графіки «Україна космічна», який цього року присвячено 60-річчю польоту в Космос Білки та Стрілки.
Це факт! Україна багата на талановитих хлопців та дівчат. Понад 30 робіт та учасників з різних міст України: м. Марганець, м. Київ, м. Хорол (Полтавська область), м. Кривий Ріг, м. Мелітополь, м. Первомайськ (Миколаївська область) та звичайно м. Дніпро.
Яскраві патріотичні роботи, фантастичні малюнки з прибульцями, Білка та Стрілка – ми ніби поринули в загадковий світ Космосу.
Переможцями стали:
Напрямок «Космічні фантазії»:
Старша група:
І місце посіла Юшкевич Ксенія (м. Кривий Ріг);
ІІ місце Джанабаєва Мирослава (м. Марганець);
ІІІ місце Пачковський Владислав (м. Дніпро).
Молодша група:
І місце Телюк Макар (м. Дніпро);
ІІ місце Колпак Марія (м. Марганець);
ІІІ місце Кононенко Євгенія (м. Дніпро);
Напрямок «Астрономія»
Старша група
І місце – Горшунов Максим (м. Дніпро);
ІІ місце – Воробйова Анастасія (м. Дніпро);
Молодша група
І місце Туріна Софія (м. Дніпро);
ІІ місце Матвєєва Анастасія (м. Дніпро).
Напрямок «Космічна техніка»
Старша група
І місце –Марценюк Віталій (м. Дніпро);
ІІ місце – Літвінова Владислава (м. Дніпро);
Молодша група
І місце – Поляков Андрій (м. Дніпро).
Напрямок «Емблема»
Старша група:
І місце – Салюк Михайло (м. Кривий Ріг);
ІІ місце – Смірнова Валерія (м. Кривий Ріг);
ІІІ місце – Комаренко Ольга (м. Кривий Ріг).
Молодша група
І місце – Шаповал Максим (м. Хорол).
Напрямок «Моделювання»
Старша група:
І місце – Савва Дмитро (м. Первомайськ);
ІІ місце – Кобяков Олександр (м. Первомайськ).
Грамотами нагороджуються:
Лисенко Євгенія (м. Марганець);
Ігнатова Аліса (м. Марганець);
Боровкова Таїсія (м. Дніпро);
Балачук Катерина (м. Дніпро);
Шевцова Карина (м. Дніпро);
Обез Гліб (м. Дніпро);
Варіна Софія (м. Мелітополь);
Генова Марьяна (м. Мелітополь);
Коваленко Кирило (м. Мелітополь);
Окунєв Тимофій (м. Дніпро);
Погорєлова Вікторія (м. Київ);
Савва Дар’я (м. Первомайськ).