• Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 713-57-56 / +38(056) 713-58-64
Новини
  • Головна /
  • /
  • Підсумки V Всеукраїнського конкурсу творчих робіт школярів «Літературний Всесвіт» - 2019
31 Січня, 2020 Новини

Підсумки V Всеукраїнського конкурсу творчих робіт школярів «Літературний Всесвіт»

Оргкомітету конкурсу було надіслано близько 600 робіт від школярів із різних областей України, таких як: Волинська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харкiвcька, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська та Дніпропетровська.

Висловлюємо щиру вдячність учасникам Конкурсу, викладачам та батькам учасників!

Всі учасники Конкурсу поділяються на 2 категорії за віком:

  • молодша группа – від 7 до 12 років;
  • старша группа – від 13 до 18 років.

До розгляду було прийнято творчі роботи за напрямками Конкурсу:

  1. Нова космічна казка (оповідання чи казка на космічну тематику).
  2. Вірш.
  3. Есе (власні думки чи міркування з приводу однієї із заданих тем, список тем для кожного конкурсу щорічно оновлюється).

Роботи учасників оцінювалися журі за наступними критеріями:

  • відповідність темі;
  • зміст;
  • правопис та оформлення;
  • оригінальність;
  • повнота розкриття теми.

Більшість робіт учасників відповідають тематиці Конкурсу, цікаві за змістом та містять оригінальні ідеї. Оцінки знижувалися за неповне розкриття теми, за невідповідність умовам оформлення та граматичні помилки.
Роботи, в яких був виявлений плагіат, журі не оцінювало.

Номінація «Нова космічна казка», молодша група.

Диплом І ступеня

Верхогляд Дар’я с. Судилків, Хмельницька обл.
Гніздовська Ванесса м. Деражня, Хмельницька обл.
Джиган Олександр с. Судилків, Хмельницька обл.
Єлєц Єва м. Деражня, Хмельницька обл.
Єфіменко Олеся м. Мелітополь
Колосова Анiта с. Вознесенка, Запорiзька обл.
Насобкова Анна- Марія смт Летичів, Хмельницька обл.
Турчак Ярослава м. Деражня, Хмельницька обл.

Диплом ІІ ступеня

Береза Дар'я м. Дніпро
Гринь Поліна м. Хорол, Полтавська обл.
Данилюк Софія м. Хмельницький
Ісаєва Софія с. Сінгури, Житомирська обл.
Килимник Матвій м. Дніпро
Кириченко Вероніка смт. Молодіжне, Кіровоградська обл.
Манько Олександр м. Запоріжжя
Побігай Єва м. Дніпро
Смолінська Софія с. Глібів, Хмельницька обл.

Диплом ІІІ ступеня

Арзуманян Марія Не прислали заявку
Артюшенко Ростислав м. Хорол, Полтавська обл.
Біла Євгенія с. Біленьке, Запорізька обл.
Бойко Максим м. Бердянськ
Генсіровська Анастасія с. Охрімівці, Хмельницька обл.
Глушакова Софія с. Манвелівка
Данилюк Олександр м. Хмельницький
Дзиба Альбіна м. Житомир
Проботюк Катерина м. Житомир
Сваток Ярослав смт Михайлівка, Запорізька обл.
Токар Софія м. Деражня, Хмельницька обл.

Номінація «Нова космічна казка», старша група.

Диплом І ступеня

Антонова Валерія с. Базар'янка, Одеська обл.
Бондарчук Софія м. Красилів
Васянович Вікторія с. Товкачі, Житомирська обл.

Диплом ІІ ступеня

Кіт Богдана с. Бедриківці, Хмельницька обл.
Котлінська Яна Городцька ОТГ, Хмельницька обл.
Лободзінський Антон смт Летичів, Хмельницька обл.
Смешко Юлія м. Кам'янське, Дніпропетровська обл.

Диплом ІІІ ступеня

Бережний Платон м. Дніпро
Біла Анастасія м. Бердянськ
Булковська Альона м. Шепетівка, Хмельницька обл.
Бучинська Вікторія смт Летичів, Хмельницька обл.
Кропивницька Анна м. Коростишів
Мазур Даніїл м. Дніпро

Номінація «Вірші», молодша група.

Диплом І ступеня

Пархомець Ірина с. Песець, Хмельницька обл.

Диплом ІІ ступеня

Білоус Олеся м. Тальне, Черкаська обл.
Василенченко Ірина с. Спаське, Дніпропетровська обл.
Вяткін Дмитро м. Дніпро
Грабар Богдан Не прислали заявку
Гіріцай Ангеліна с. Лозова, Волочиського району

Диплом ІІІ ступеня

Гнатишин Артем смт Молодіжне, Кіровоградська обл.
Кальмбах Аріна м. Житомир
Семененко Богдан м. Бердичів
Чуйко Вероніка м. Дніпро
Чуйко Лука м. Дніпро
Швець Андрій м. Дунаївці, Хмельницька обл.

Номінація «Вірші», старша група.

Диплом І ступеня

Гуменюк Богдан с. Велика Слобідка, Кам’янець–Подільський р-н
Гунько Ольга м. Дніпро
Хлипало Вероніка с. Кобринове, Черкаська обл.

Диплом ІІ ступеня

Ковальчук Вікторія м. Овруч, Житомирська обл.
Мартинова Анастасія с. Успенівка
Травченко Сергій м. Харків

Диплом ІІІ ступеня

Євдоченко Катерина с. Латаші, Житомирська обл.
Манжос Поліна м. Хорол, Полтавська обл.
Машевський Іван м. Енергодар, Запорізька о.
Рудюк Вероніка с. Гулівці, Білогірський р-н
Тягній Дарина м. Хорол, Полтавська обл.

Номінація «Есе», молодша група.

Диплом І ступеня

Симчіч Максим м. Дніпро

Диплом ІІ ступеня

Вотінцева Надія м. Дніпро

Диплом ІІІ ступеня

Зюзін Степан м. Мелітополь
Ціпцюра Вікторія м. Славута, Хмельницька обл.

Номінація «Есе», старша група.

Диплом І ступеня

Бауер Катерина м. Мелітополь
Городнікова Катерина м. Енергодар, Запорізька обл.

Диплом ІІ ступеня

Бірецька Вікторія м. Красилів, Хмельницька обл.
Кудлай Діана м. Дніпро
Кульбабчук Каріна с. Бубнівка, Хмельницька обл.
Рассолова Ганна смт Михайлівка, Запорізька обл.
Фещина Софія с. Паплинці, Хмельницька обл.

Диплом ІІІ ступеня

Левадний Олександр м. Запоріжжя
Панін Арсеній м. Мелітополь
Сацик Богдана с. Угриничі, Волинська обл.
Слободянюк Катерина с. Западинці, Хмельницька обл.

Наші досягнення

Аерокосмічна освіта - це системна форма навчання та виховання дітей і молоді з метою передачі їм знань по авіації та космонавтиці, підготовка спеціалістів для аерокосмічної галузі, інформування населення про результати космічної діяльності в Україні.

Аерокосмічна школа

15 шкіл міста, 3000 учнів

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і Космос»

20 конференцій, 6000 студентів, 412 публікації 

Конкурс комп'ютерних технологій «Ми-діти Галактики»

680 учасників, 275 шкіл міста

Аерокосмічні класи з формою навчання у вихідні дні

55 шкіл міста та області, 1000 учнів

Наші партнери

Наші постійні партнери

Зворотній дзвінок
Передзвонимо Вам через 10 хвилин
Ваше ім'я
Ваш телефон
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×