• Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 713-57-56 / +38(056) 713-58-64
Освіта

Заочна аерокосмічна школа

Заочна Аерокосмічна освіта - це система навчання й виховання дітей і молоді з метою передачі їм знання про авіацію й космонавтику.  

Молодь із Києва, Одеси, Харкова, Ужгорода, Донецька, Євпаторії, Луганська, Запоріжжя та інших міст України, має можливість вчитися в Заочній аерокосмічній школі НЦАОМ.

Навчання проводять не тільки досвідчені викладачі Центра, але й професори , доценти Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Дніпропетровської Державної медичної академії, ДП «КБ «Південне» ім. М.К. Янгеля».

У заочній школі обов'язковими є курси «Механіка космічного польоту» і «Ракетно-космічна техніка», а на вибір пропонується: «Екологія космосу», «Наукові дослідження в Космосі», «Космічна медицина й біологія», «Історія створення КЛА». Щорічно ми готуємо для учнів методичні розробки та завдання по вищеназваним  курсам.

Щороку за підсумками навчання найкращі учні Заочної аерокосмічної школи НЦАОМ беруть участь у Всеукраїнській з міжнародною участю освітньо-науковій конференції школярів «Зоряний шлях», яку проводить НЦАОМ ім. О.М. Макарова разом із Міністерством освіти та науки України, Дніпровським національним університетом імені Олеся Гончара, Національним аерокосмічним університетом ім. М.Є. Жуковського, Національним технічним університетом України «КПІ», ДКБ «Південне», ПО «ЮМЗ», Українським державним центром науково-технічної творчості учнівської молоді.

Щоб вступити до Заочної аерокосмічної школи НЦАОМ, необхідно виконати вступне завдання. Його можна завантажити або одержати у відділах народної освіти, станціях НТТМ області, де ви живете.

Анкета  Вступне завдання  (тестовый вариант) 

Наша адреса:  
49005, м. Дніпро, пр. Гагаріна, 26, п/с  503,
Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова,
Навчально-методичний відділ тел. (056) 713-58-64
E-mail:   star.way.dp@gmail.com 

Наші досягнення

Аерокосмічна освіта - це системна форма навчання та виховання дітей і молоді з метою передачі їм знань по авіації та космонавтиці, підготовка спеціалістів для аерокосмічної галузі, інформування населення про результати космічної діяльності в Україні.

Аерокосмічна школа

15 шкіл міста, 3000 учнів

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і Космос»

20 конференцій, 6000 студентів, 412 публікації 

Конкурс комп'ютерних технологій «Ми-діти Галактики»

680 учасників, 275 шкіл міста

Аерокосмічні класи з формою навчання у вихідні дні

55 шкіл міста та області, 1000 учнів

Наші партнери

Наші постійні партнери

Зворотній дзвінок
Передзвонимо Вам через 10 хвилин
Ваше ім'я
Ваш телефон
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×