• Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 713-57-56 / +38(056) 713-58-64
Освіта

Лабораторія ракетно-космічного моделювання

Лабораторія ракетно-космічного моделювання в Національному центрі аерокосмічної освіти молоді навчає практичним навичкам проектування, конструювання й виготовлення моделей і макетів ракетно-космічної техніки минулого, сьогодення й майбутнього, моделей-копій, спортивних моделей ракет і ракетопланів, а також допомагає поглибити знання по деяким розділам фізики, хімії, математики, астрономії, креслення та інших дисциплін.

Займаючись космічним моделюванням і ракетомодельним спортом, наші вихованці беруть участь у міжнародних заходах (чемпіонатах світу, змаганнях, конференціях, конгресах, виставках тощо), побували в багатьох країнах миру: США, КНР, Японії, Австралії, Південній Кореї, Словаччині, Словенії, Польщі, Румунії, Швейцарії, Туреччині, Росії, Казахстані.

Підсумком роботи в навчальному році є участь молоді в організаційно-масових заходах (від міських до міжнародних). Це конкурси «Мирний Космос» і «Ми - діти Галактики»,  виставки дитячої й молодіжної технічної творчості, олімпіади в рамках Малої академії наук школярів, Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і Космос», Всеукраїнська з міжнародною участю освітньо-наукова конференція школярів «Зоряний шлях», екскурсії у ВНЗ, музеї , підприємства, змагання з ракетомодельному спорту тощо.

У лабораторії ракетно-космічного моделювання учні одержують необхідні знання й навички, їхня мрія про космос переростає в захопленість, а в майбутньому визначає вибір професії.

Звертатися по телефону (056)713-58-64

 

Наші досягнення

Аерокосмічна освіта - це системна форма навчання та виховання дітей і молоді з метою передачі їм знань по авіації та космонавтиці, підготовка спеціалістів для аерокосмічної галузі, інформування населення про результати космічної діяльності в Україні.

Аерокосмічна школа

15 шкіл міста, 3000 учнів

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і Космос»

20 конференцій, 6000 студентів, 412 публікації 

Конкурс комп'ютерних технологій «Ми-діти Галактики»

680 учасників, 275 шкіл міста

Аерокосмічні класи з формою навчання у вихідні дні

55 шкіл міста та області, 1000 учнів

Наші партнери

Наші постійні партнери

Зворотній дзвінок
Передзвонимо Вам через 10 хвилин
Ваше ім'я
Ваш телефон
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×