• Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 713-57-56 / +38(056) 713-58-64
Освіта

Аерокосмічна освіта

Аерокосмічна освіта - це системна форма навчання та виховання дітей і молоді з метою передачі їм знань про авіацію й космонавтику, підготовка фахівців для аерокосмічної галузі, інформування населення про результати космічної діяльності в Україні.

НЦАОМ пропонує до реалізації наступну концепцію аерокосмічної освіти, що містить у собі чотири рівні:

  • початкова аерокосмічна освіта;
  • професійна аерокосмічна освіта;
  • підвищення кваліфікації працівників аерокосмічної галузі
  • формування загальної аерокосмічної культури.

Початкова аерокосмічна освіта - всі види аерокосмічної освіти, що проводяться в дитячих дошкільних установах, загальноосвітніх школах, у позашкільних організаціях.

Другий рівень освіти - професійна аерокосмічна освіта . Вона здійснюється через систему середніх спеціальних і вищих навчальних закладів і спрямована на забезпечення фундаментальної наукової та практичної підготовки фахівців для аерокосмічної галузі країни.

Третій рівень аерокосмічної освіти - система перепідготовки фахівців і підвищення кваліфікації працівників аерокосмічної галузі, що повинна здійснюватися на базі вищих навчальних закладів і при активній участі фахівців провідних науково-дослідних і проектних організацій аерокосмічної галузі. При цьому буде здійснюватися перепідготовка фахівців для аерокосмічної галузі країн, що розвиваються (таких як Індія, Китай, Пакистан, Туреччината інш.).

Четвертий рівень аерокосмічної освіти  - робота з формування загальної аерокосмічної культури, поширення серед широких верств населення інформації про цілі та  завдання космічної діяльності в Україні. Головне в цій роботі - сформувати позитивне відношення громадян країни до космічної діяльності, особливо тих, які не мають прямого відношення до космонавтики.

Багаторічна робота НЦАОМ із середніми , вищими навчальними закладами та промисловістю дала можливість закласти фундамент системи безперервної аерокосмічної освіти , забезпечити підготовку висококваліфікованих інженерів і вчених для ракетно-космічної галузі України.

Наші досягнення

Аерокосмічна освіта - це системна форма навчання та виховання дітей і молоді з метою передачі їм знань по авіації та космонавтиці, підготовка спеціалістів для аерокосмічної галузі, інформування населення про результати космічної діяльності в Україні.

Аерокосмічна школа

15 шкіл міста, 3000 учнів

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і Космос»

20 конференцій, 6000 студентів, 412 публікації 

Конкурс комп'ютерних технологій «Ми-діти Галактики»

680 учасників, 275 шкіл міста

Аерокосмічні класи з формою навчання у вихідні дні

55 шкіл міста та області, 1000 учнів

Наші партнери

Наші постійні партнери

Зворотній дзвінок
Передзвонимо Вам через 10 хвилин
Ваше ім'я
Ваш телефон
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×